NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnovasyon Yarışmasında Niğde Farkı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Başakşehir Belediyesi, Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi (Başakşehir Living Lab) ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Yarışmasında finale kalan BİLSEM öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.
İnovasyon Yarışmasında Niğde Farkı

Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında düzenlenen proje yarışmasında ortaokul kategorisinde finallere Türkiye’den 24 proje seçildi. Seçilen bu projelerden 5 tanesi Niğde Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerine ait. Aynı yarışmada lise kategorisinde finallere kalan 15 projeden 1 tanesi de yine Niğde Bilsem öğrencisine ait. Niğde Bilsem öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’ı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

Öğrenciler hazırladıkları projeleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar’a bilgi verdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, öğrencilerin ziyaretinden ve elde ettikleri başarılı sonuçtan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek;

“İlimizi temsil ederken elde edilen başarılı sonuçtan dolayı sizleri kutluyorum. Niğde’nin sadece akademik değil bu tip proje yarışmalarında da artık söz sahibi olduğunu bunun da ilimiz için bir kazanç olduğunu belirtti.

Ben sizleri ve sizleri yetiştiren idareci ve öğretmenlerinizi kutluyor, önümüzdeki yarışmalarda daha iyi dereceler elde edeceğinize olan inancımı belirterek başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.