NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişim Programı Kapsamında, İmam Hatip Okulları Okul Müdürlerimiz Şehit Kemal Tosun Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne Ziyaret Gerçekleştirdi.
![Yönetici Gelişim Programı Kapsamında, İmam Hatip Okulları Okul Müdürlerimiz Şehit Kemal Tosun Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne Ziyaret Gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/22101624_7a2bce88-bd0f-4cf0-a4f7-6b45be532f90.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün başlattığı Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında, İl Müdürlüğümüz koordinesinde hazırlanan "Yönetici Gelişimi Programı" çerçevesinde 18 Haziran 2021 Cuma günü saat 10: 30' da İlimiz Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulan Şehit Kemal Tosun Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne imam hatip okullarında görev yapan okul müdürlerimizin katılımı ile ziyaret gerçekleştirildi.