NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni EBA Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Sinan ECER Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri ve BT Rehber Öğretmenlerin Katılımıyla Yenilenen EBA Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi.
Yeni EBA Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

Yeni EBA' nın içerik ve uygulamalarının tanıtımı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Sinan ECER başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri ve BT rehber öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Elma Şekeri Anaokulu toplantı salonunda etkileşimli tahtaların öğretmen ve öğrenciler tarafından etkili ve verimli kullanılması, yeni EBA'da yapılan değişiklikler ve EBA'nın öğrenci ve öğretmenlerce verimli kullanılması ile gerekli eğitimlerin verilmesi konuları görüşüldü.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Sinan ECER, "İlimizde okullarımızın büyük bir çoğunluğunda etkileşimli tahta ve tamamında internet alt yapısı bulunmaktadır. Öğretmenlerimizin derslerde etkileşimli tahta ve EBA'dan etkili ve verimli bir şekilde faydalanmaları konusunda sizlerin desteğini bekliyoruz. Bakanlığımızca yenilenen EBA'yı tüm öğretmen ve öğrencilerimize tanıtalım. EBA kullanılması konusunda ilimizin daha da üst seviyelere çıkacağı inancıyla yapacağınız çalışmalarda başarılar dilerim." dedi.

Toplantı EBA tanıtımı ile son buldu.

19-09-201919-09-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.