NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Yıldız Bayanlar Boks Şampiyonumuz

Niğde Cumhuriyet Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencimiz Songül CENET, Türkiye Yıldız Bayanlar Boks Şampiyonası 60 kg da, Türkiye şampiyonu olarak bizleri gururlandırmıştır
Türkiye Yıldız Bayanlar Boks Şampiyonumuz

 

Niğde Cumhuriyet Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencimiz Songül CENET, Türkiye Yıldız Bayanlar Boks Şampiyonası 60 kg da, Türkiye şampiyonu olarak bizleri gururlandırmıştır. 13-18 Ocak 2015 tarihleri arasında Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında,  ilimizi temsil eden öğrencimiz Songül CENET iki yıl gibi kısa bir sürede başladığı spor hayatında böylesine önemli bir başarıya imza atarak, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim Yaşar, sporcumuzu makamına kabul ederek bu başarının sevincine ortak oldu. Sporcumuzu altınla ödüllendiren  İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Yaşar; iki yıl gibi kısa bir sürede bu başarıya imza atan sporcumuzun önünde uzun yıllar olduğunu, Avrupa ve Dünya düzeyinde de ilimizi ve ülkemizi temsilen başarılar beklediğini, başarının bir sonuç değil bir süreç olduğunu belirterek, sporcu öğrencimize  başarılarının devamını diledi. 

 

 

boksboks

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.