NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TUBİTAK Bölge 1.si Öğrencilerimizden Müdürlüğümüzü Ziyaret

30-31 Mart 2015 ve 1-2 Nisan 2015 tarihlerinde Kayseri´de yapılan bölge yarışması sonucunda ´Mübadele ve Yeşilburç´ konulu tarih projesiyle 1. olan Bor Fen Lisesi öğrencileri müdürlüğümüzü ziyaret etti.
TUBİTAK Bölge 1.si Öğrencilerimizden Müdürlüğümüzü Ziyaret

Bu yıl 46. sı düzenlenen TUBİTAK ortaöğretim öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında bölge birincisi olarak önemli bir başarıya imza atan Bor Fen Lisesi öğrencileri Furkan İnnice ve Erdem Ersoy ile birlikte projeden sorumlu Biyoloji Öğretmeni Murat Sakarya ve okul müdürü Şaban Durgut müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

Öğrencileri makamında ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Yaşar öğrencilrimizi tebrik ederek, Mayıs ayında Türkiye genelindeki 12 bölge finalistlerinin katılacağı Ankara´da yapılacak olan TUBİTAK 46. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri final yarışmasında Kayseri Bölgeyi tarih alanında temsil edecek olan öğrencilerimize başarılar dileyerek çeşitli hediyeler verdi.

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.