NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in Katılımıyla "2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm” Konferansı Düzenlendi.

Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in Katılımıyla "2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm” Konferansı Düzenlendi.

Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in konuşmacı olarak yer aldığı "2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm” konferansı il geneli okul/kurum müdürlerimiz ve rehber öğretmenlerimizin katılımıyla Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi konferans salonunda düzenlendi.

Konferansın açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, "2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitimde Dönüşüm" konulu konferansımıza hepiniz hoş geldiniz diyor, saygılarımı sunuyorum. Ülkemizin hayallerini hedeflere, hedeflerini gerçeğe dönüştürme mücadelemizde en büyük güç kaynağımız; nitelikli, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerimizle donanmış nesillerimizdir. Eğitim öğretim sistemimizin hedefi aklıselim, kalbiselim, zevkiselim bireyler yetiştirmek olmalıdır. Bu hedeflere ulaşmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bakanlığımız tarafından çok büyük emek verilerek hazırlanan 2023 Eğitim Vizyonunu daha iyi anlamak, yapılacak çalışmaları benimsemek ve ilimizde en iyi şekilde uygulamak için çalışmalarımız devam etmektedir.  Bu çalışmalarımıza katkı vermek ve 2023 Eğitim Vizyonunu bizlere anlatması için Sayın Hocamızdan İlimizde bir konferans rica ettik. Sağ olsun bizleri kırmadılar ve bugün aramızdalar. Kendilerine ilimiz adına çok teşekkür ediyor, konferansın hayırlı olmasını diliyor, hepinize saygılarımı sunuyorum." dedi.

Ardından Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR´in sunumları ile konferans son buldu.

07-01-201907-01-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.