NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PISA 2022 Sürecine Dair Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![PISA 2022 Sürecine Dair Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/28165238_DSC02428.jpg)
Yaklaşık 85 ülkenin dâhil olacağı PISA 2022 uygulamasına ilimiz okullarından Fatih Anadolu Lisesi katılacaktır. Süreç içerisinde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR başkanlığında; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet ŞENEL, Şube Müdürü Selçuk KARATAŞ, Ölçme Değerlendirme Merkezi ekibi, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Recep YAŞAR ve Psikolojik Danışman Rumeysa KORKMAZ'ın katılımı ile toplantı gerçekleştirilmiştir.