NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporlarında Çifte Birincilik

Okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen, voleybol turnuvasında il birincisi olarak ilimizi gruplarda temsil eden Fen Lisesi kız ve Bor ilçesi Şehit Nuri Pamir lisesi erkek takımlarımız grup birincisi olarak yarı finale çıkmışlardır.
Okul Sporlarında Çifte Birincilik

 

2015 yılı okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen,  voleybol turnuvasında il birincisi olarak ilimizi Malatyada grup maçlarında temsil eden Fen Lisesi Kız takımı ve Konyada yapılan grup maçlarında Bor İlçesi Şehit Nuri Pamir Lisesi Erkek takımı grup birincileri olarak yarı finali hakedip Niğde´de çifte birincilikle bir ilki gerçekleştirmişlerdir.İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim Yaşar, her iki takım oyuncularını, okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenlerini makamına kabul ederek bu başarının sevincine ortak oldu. Her iki takımada kupa takdimi yapan  İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Yaşar; spor zeka işidir , başarı bir sonuç değil bir süreçtir, bu yüzden sadece sporcularımızı değil okul müdürlerimizi ve beden eğitimi öğretmenlerimizi de tebrik ederim, Karaman ilinde yapılacak olan yarı final maçlarında gönlümüz sizlerledir. Umarım ki büyük bir başarı ile dönersiniz dedi. 

voleybolvoleybolvoleybolvoleybolvoleybol

 

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.