NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri ile "Salgın Önlemleri ve Öğretimin Genel Değerlendirmesi" Toplantısı Yapıldı...

Okul Müdürleri ile

İnci Yavuz Kadıoğlu Anaokulu Toplantı Salonunda "Salgın Önlemleri ve Öğretimin Genel Değerlendirmesi" toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile merkez ilçemizde bulunan ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerindeki okul müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan YAŞAR; "Cumhurbaşkanımız, Milli Eğitim Bakanımız ve Sağlık Bakanımızın benimsediği ortak düşünceye göre okullar salgında en son kapatılan yerler olmalıdır. Bizler de bunu sağlamak için üzerimize düşen görevi yapmalıyız." dedi ve salgının okullardaki seyri, sınıflarda ortaya çıkacak vakalarda uygulanacak yol haritası, hijyen malzemelerinin temini gibi konularda bilgilendirmeler yaptı. Sosyal mesafeyi korumak için kalabalık okullarda ne tür önlemler alınabileceği ile ilgili okul müdürleriyle fikir alışverişleri gerçekleştirdi.

Okulların ulusal ve uluslararası projelere katılımı, servis araçlarının durumu ve diğer gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı sağlık ve başarı dilekleri ile sona erdi.

23-09-202123-09-202123-09-2021

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.