NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri İle Genel İstişare Toplantılarının İlki Öğretmenevinde Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR başkanlığında okul müdürleri ile genel istişare toplantılarının ilki Niğde Öğretmenevinde düzenlendi.
Okul Müdürleri İle Genel İstişare Toplantılarının İlki Öğretmenevinde Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR başkanlığında okul müdürleri ile genel istişare toplantılarının ilki Niğde Öğretmenevinde düzenlendi. Merkez ilçeye bağlı tüm okul müdürleri ile yapılması planlanan yemekli toplantılarının birincisi 05.01.2016 Salı günü 18.00´da başladı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´ın yanı sıra , Müdür Yardımcısı Fatih ALTAN, Şube Müdürleri Ahmet ŞENEL, Üzeyir ÖZDOĞAN, Sezai DEMİRHAN ve köy kasaba ortaokul müdürleri katıldı. 

Açılış konuşmasında Halil İbrahim YAŞAR, ilimizin TEOG başarısının artırılması noktasında müdürlüğümüz AR-Ge birimi projesi 8. Sınıf Kazanım Testlerinin tüm okullarda etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini, bu projeye sorularıyla katkı sağlayan öğretmenlerimizin desteklenmesi gerektiğini ifade etti. 

Toplantının devamında okul müdürleri ile merkezi sınavlarda öğrenci başarısının artırılması için yapılacak çalışmalar ile alakalı istişareler yapıldı. Toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

06-01-201606-01-2016

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.