NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Güvenliği Toplantısı Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK Başkanlığında Yapıldı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK Başkanlığında Yapıldı.
Okul Güvenliği Toplantısı Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK Başkanlığında Yapıldı.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi okullarda alınacak güvenlik tedbirleri, okul servisleri, madde bağımlılığı ile mücadele, trafik ve sağlık gibi konuları içeren okul güvenliği toplantısı Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK başkanlığında gerçekleştirildi. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, Belediye Başkanı Rifat ÖZKAN, Nİğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. İlyas GÖKHAN, Vali Yardımcısı Adnan TÜRKDAMAR, İl Milli Eğitim Müdür V. Fatih ALTAN, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Garip GÜMÜŞ, İl Emniyet Müdürü Salim CEBELOĞLU, Kaymakamlar, Belde Belediye Başkanları, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali ŞİMŞEK, "2018- 2019 eğitim-öğretim sezonunda öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbir alınacaktır. Valiliğimizin, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, Emniyet Müdürlüğümüzün ve tüm kamu kurumlarımızın, okul aile birlikleri dâhil evlatlarımızı her türlü olumsuzluktan koruyarak geleceğe hazırlamak için üzerimizde çok büyük bir sorumluluk bulunmaktadır, bütün çocuklarımızı ve gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmeliyiz. Bu sorumluluk hepimizin; başta evlatlarımızın güvenli bir ortamda eğitim almaları olmak üzere, genel olarak eğitim-öğretim faaliyetleri konusunda biz de Valilik olarak, bu çalışmaların en iyi şekilde sürdürülmesinin takipçisi olacağız” dedi. Niğde Valisi Sayın Yılmaz Şimşek’in konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından sunum gerçekleştirilen toplantıda katılımcılar, soru, görüş ve önerilerini dile getirdi.

12-09-201812-09-201812-09-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.