NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitim Semineri Verildi

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Proje Döngüsü ve Yönetimi " eğitim seminerleri başladı.
Öğretmenlerimize Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitim Semineri Verildi

 

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Proje Döngüsü ve Yönetimi " eğitim seminerine  il merkez ve ilçelerimizden, farklı branşlardan seçilen 30 öğretmen katılmıştır. Niğde Ahiler Kalkınma Ajansının da  desteğiyle düzenlenen eğitimde; okullarımızda eğitim faaliyetleri üzerine bölgesel, ulusal ve uluslararası( AB projeleri) projeler üretmek  böylece eğitimde kaliteyi yakalamak ve eğitim-öğretim kapasitemizi geliştirmek amaçlanmıştır.

Bu eğitim seminerine katılan bütün öğretmenlerimiz teorik ve uygulamaya yönelik edindikleri bilgilerle ve grup çalışmalarıyla,  okullarımıza katkıda bulunacak eğitim-öğretim projeleri geliştirmek için gerekli olan proje süreçlerini tasarlama ve yönetme yetkinliğine büyük ölçüde ulaşmıştır.

Eğitim seminerinin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim Yaşar, seminere katılan bütün öğretmenlerimize teşekkür edip sertifikalarını sunduktan sonra bu seminerlerin ilimizdeki eğitim-öğretim  faaliyetlerine büyük katkı sağlayacağını temenni etti.

 

 

 seminer

 *Daha çok fotoğraf için.

       www.facebook.com/NigdeMEM

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.