NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Niğde Valisi Sayın Ertan PEYNİRCİOĞLU´nun Pansiyon Ziyaretleri Devam Ediyor.

Niğde Valisi Ertan PEYNİRCİOĞLU Pansiyonda Kalan Öğrencileri Ziyaret Etti.
Niğde Valisi Sayın Ertan PEYNİRCİOĞLU´nun Pansiyon Ziyaretleri Devam Ediyor.

Niğde Valisi Sayın Ertan PEYNİRCİOĞLU´nun geçtiğimiz günlerde ilki gerçekleşen pansiyon ziyaretleri devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR ve çok sayıda İl Müdürünün de katıldığı pansiyon ziyaretleri kapsamında 08 Mart 2017 Çarşamba günü Faik Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hüdavent Hatun İşitme Engelliler Ortaokulu, Mehmet Akif Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonları ziyaret edildi.

Ziyarette öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada Vali PEYNİRCİOĞLU,"Değerli öğrenciler ziyaretimizin maksadı herhangi bir sıkıntınız, derdiniz varsa onları öğrenebilmek; çözüm bulabilmektir. Değerli öğrenciler, sizler bizlere, devletimize, milletimize ailenizin emanetisiniz. Bu açıdan sizlerin okullarımızda, pansiyonlarında sıkıntıdan uzak bir şekilde, rahat bir şekilde eğitim alabilmesi bizim açımızdan çok önemlidir.

Ziyaretimizin en önemli maksadı budur. Herhangi bir derdiniz sıkıntınız var ise bunları elimizden geldiğince, imkanlar ölçüsünde çözmek isteriz." dedi. Ardından öğrencilerin taleplerini ve önerilerini dinleyen Vali PEYNİRCİOĞLU gerekli gördüğü konularda İl Müdürlerine talimat verdi. Ziyaretler Niğde Valisi Sayın Ertan PEYNİRCİOĞLU´nun öğrenciler ile hasbihal etmesiyle son buldu.

09-03-201709-03-201709-03-201709-03-201709-03-2017

 

Daha çok fotoğraf için

www.facebook.com/nigdeilmem

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.