NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Niğde Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Niğde Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatih Anadolu Lisesi ve Özel Akkol Ortaokulunu ziyaret eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, idarecilerden okulların fiziki durumu, öğrenci ve öğretmen sayısı, güvenliği, ihtiyaçları gibi konularda bilgi almasının ardından sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Gerçekleşen ziyarete İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yiğit ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü birlikteliğindeki ziyaretlere eşlik etti.

Burada gerçekleştirilen toplantı ve incelemelerinin ardından Fatih Anadolu Lisesini ziyaret eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, öğretmenlerle bir araya gelerek sorun görüş ve talepleri dinledi.

Öğretmelerle yapılan toplantının ardından sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle bir süre sohbet eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, beraberindeki heyet eşliğinde Özel Akkol Ortaokulunu ziyaret ettiler.

10-03-202010-03-202010-03-2020

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.