NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Niğde Şehit Abit Tüber Mesleki Eğitim Merkezi Törenle Açıldı

Niğde Şehit Abit Tüber Mesleki Eğitim Merkezi Törenle Açıldı

Adalet Bakanlığı ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan eğitim ve öğretim iş birliği protokolü kapsamında Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu bünyesinde kurulan Adalet Mesleki Eğitim Merkezi'nin açılışı 18 ilde eş zamanlı olarak Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in katılımlarıyla canlı bağlantı yoluyla gerçekleştirildi.

Ceza infaz kurumunda bulunan hükümlü ve tutukluların meslek edinmeleri, sahip oldukları mesleklerini geliştirmeleri ve yarım kalan mesleki becerilerini tamamlamaları amacıyla hayata geçirilen Niğde Şehit Abit Tüber Adalet Mesleki Eğitim Merkezi için açılış törenine; Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Adalet Komisyon Başkanı Ömer Dadal, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

29-12-202129-12-202129-12-202129-12-2021

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.