NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Serkan ÇELİKAN, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize Konferans Verdi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Serkan ÇELİKAN, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize Konferans Verdi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Serkan ÇELİKAN, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize Konferans Verdi.
Merkez ilçe Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı kapsamında gerçekleşen programa Din öğretiminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih ALTAN katıldı.
Konferans başlangıcında Şehit Kemal Tosun Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katılımcılara ney dinletisi sundu.
Konferansta "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Temel Dini Bilgiler derslerinde yer alan ibadet konularının öğretilmesinde temel ilkeler,öğretim metotları ve materyallerin hazırlanması ve kullanımı" konulu konuları görüşüldü.
Programın sonunda söz alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih ALTAN, "Programı gerçekleştiren hocamıza ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Muhsin Kar'a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

02-01-202002-01-202002-01-202002-01-2020

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.