NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğünden 8.Sınıf Öğrencilerine Kazanım Testi Desteği

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi koordinatörlüğünde hazırlanan 8.Sınıf kazanım testleri kullanılmaya başlandı.
Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğünden 8.Sınıf Öğrencilerine Kazanım Testi Desteği

Destekleme ve Yetiştirme kurslarında okullarımıza kaynak desteği sağlamak amacıyla Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi koordinatörlüğünde kazanım testleri hazırlandı. 2015 yılı Aralık ayında başlatılan 8. Sınıf kazanım testleri projesi ile öğrencilerimize ve öğretmenlerimize kaynak desteği sağlanacak. Gönüllü olarak görev alan branş öğretmenlerimizden oluşan soru hazırlama komisyonunca Milli Eğitim Bakanlığının hazırladığı 2015-2016 Destekleme ve Yetiştirme Kursları yıllık planında yer alan kazanımlar doğrultusunda hazırlanan testler, derslerde ve Destekleme ve Yetiştirme kurslarında öğretmenlerimizin kullanımına sunulmuştur.  

 Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz nigdearge.meb.gov.tr sayfasındaki 8.Sınıf Kazanım Testleri adresinden testlerimize ulaşabilecektir. Projemizi 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı boyunca periyodik olarak devam ettireceğiz.

Komisyonda görev alarak projemize destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, projenin ilimiz ve yararlanan öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

 

                                                                                                                              Halil İbrahim YAŞAR
                                                                                                                             İl Milli Eğitim Müdürü

 

Kazanım testlerine ulaşmak için tıklayınız

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.