NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz İle Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şti. Arasında Mesleki Eğitim Protokolü İmzalandı.

Mesleki Teknik Eğitimin Geliştirilmesi Kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İlimizde Ar-Ge Tescilli Özel Sektör Firması Olan Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şirketi Arasında Protokol İmzalanmıştır.
Müdürlüğümüz İle Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şti. Arasında Mesleki Eğitim Protokolü İmzalandı.

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Ar-Ge Projeleri, Mesleki Teknik Eğitimin geliştirilmesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ilimizde Ar Ge tescilli özel sektör firması olan Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şirketi işbirliği protokolü imzalanmıştır.

Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şirketi tesislerinde düzenlenen imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sakin ARUK, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet ŞENEL ve Ahmet DEMİRCİ katıldı. İmza töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, " İlimizde öğrenim gören Mesleki ve Teknik Eğitim öğrencilerinin istifade etmesini umduğumuz bir protokol imzaladık. Niğtaş Mikronize Kalsit San. Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sakin ARUK ve çalışma arkadaşlarına öğrencilerimiz adına teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum." dedi.

Protokol kapsamında Mesleki ve Teknik Eğitim Öğretmen ve öğrencilerinin Niğtaş tesislerini ziyaret ederek çalışmaların incelenmesi, Ar Ge laboratuvarlarında çalışmalar yapılması, okullarımızda düzenlenecek yarışmalarda hediyelerin verilmesi, konferans ve seminerler düzenlenmesi, proje ve Ar-Ge çalışmalarında işbirliği yapılması amaçlanmaktadır.

27-04-201727-04-201727-04-2017

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.