NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK İlimizde Öğretmenler, Hayırseverler, İş İnsanları ve STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK İlimizi Ziyaret Ederek Meslektaşları, Hayırseverler, İş İnsanları ve STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi.
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK İlimizde Öğretmenler, Hayırseverler, İş İnsanları ve STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" programı kapsamında meslektaşları ile bir araya geldi. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programın açılışında Niğde Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı yöresel türkülerimiz seslendirildi. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, meslektaşları ile tecrübelerini, bakanlığımızın eğitim hedeflerini ve yakın zamanda planlanan yenilikleri paylaştı. Öğretmenlerimizin yoğun ilgisi ve sevgisi karşısında kayıtsız kalmayan Bakanımız Ziya SELÇUK bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlimizin önde gelen hayırsever, iş insanları ve STK temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen Bakanımız Ziya SELÇUK, eğitime sundukları katkılardan dolayı teşekkürlerini ileterek hayırseverlere plaket takdim etti. Hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından bakanımızın Niğde ziyaretleri son buldu.

01-07-201901-07-201901-07-201901-07-201901-07-201901-07-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.