NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kemal Aydoğan Ortaokulu Yıldız Futbol Takımından Müdürlüğümüzü Ziyaret

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen Yıldız Erkek Futbol turnuvasında il 1. si olan Kemal Aydoğan Ortaokulu futbol takımı müdürlüğümüzü ziyaret etti. 
Kemal Aydoğan Ortaokulu Yıldız Futbol Takımından Müdürlüğümüzü Ziyaret

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen Yıldız Erkek Futbol İl Birinciliği müsabakaları sonucunda 1. olan Kemal Aydoğan Ortaokulu futbol takımı, Okul Müdürü Mehmet ALKAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Hacı Mehmet ERKAN eşliğinde,  İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil İbrahim YAŞAR’ı makamında ziyaret etti.  Milli Eğitim Müdürümüz YAŞAR, öğrencileri kazandıkları bu başarıdan dolayı tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi ve öğrencilerle bir süre sohbet etti.  Sporda başarılı olan bireylerin aynı zamanda zeki ve çalışkan insanlar olduklarını, bu nedenle hem okul hayatında, hem de spor hayatında başarıyı bir arada yürütebilmenin temel prensibimiz olması gerektiğini ifade etti. “Ben sizlerden gerek sportif başarılarınızla, gerekse akademik başarılarınızla okuldaki diğer arkadaşlarınıza örnek olmanızı istiyorum. Ayrıca 18-20 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılacak olan grup müsabakalarında başarılar diliyorum “  dedi.

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.