NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okulları Müdürleri ile İstişare Toplantısı Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Başkanlığında İmam Hatip Okul Müdürleri ile İstişare Toplantısı Düzenlendi.
İmam Hatip Okulları Müdürleri ile İstişare Toplantısı Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR başkanlığında Müdür Yardımcısı Fatih ALTAN, Şube Müdürleri Ahmet ŞENEL, Ergin KÜÇÜKTÜRK, Abdulgani ÖZKAN, Halis ERÇATIM ile İmam Hatip Okulları Müdürlerinin katılımıyla Niğde Öğretmenevinde yemekli istişare toplantısı düzenlendi. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, "Okul türlerine göre müdürler ile yapmayı planladığımız istişare toplantılarının ilkini sizlerle yapıyoruz.  2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yapacağımız yerel projeler ile ilimizin eğitim başarısını artıracak tedbirleri almak, eksiklerimizi belirleyip çözüm yollları üretmek amacıyla toplanmış bulunuyoruz. Gün geçtikçe eğitim alt yapımızı güçlendiriyoruz. Bu iyileşmeyi ilimizin ulusal çaptaki başarısını artırarak da destekleme gayreti içerisindeyiz. Bizim için her öğrencimiz değerlidir. Hiçbir öğrencimizi sistemin dışında bırakamayız. Öğrencilerimize sahip çıkmadığımızda oluşacak olumsuzlukları ne yazık ki acı bir şekilde tecrübe ediyoruz. Bu yüzden yeni projeler üretmek ve yavrularımızı Vatan, Millet sevgisi ile yetiştirmek zorundayız. Toplantının hayırlara vesile olması temennisiyle saygı ve selamlarımı sunuyorum." dedi.

Toplantı karşılıklı görüş alışverişleri ile devam etti.

 

26-10-201726-10-201726-10-201726-10-2017

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.