NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürü YAŞAR "Temel Eğitimde 10000 Okul Projesi" Kapsamında Yürütülen Faaliyetleri Yerinde İnceledi
![İl Müdürü YAŞAR](/meb_iys_dosyalar/2022_03/29083050_CalYYma_yuzeyi_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Halil İbrahim YAŞAR, Müdür Yardımcısı Fatih ALTAN ile birlikte Edikli kasabasında "Temel Eğitimde 10000 Okul Projesi" kapsamında olan okullara ziyaret gerçekleştirdi. Ayrıca 5 yaş grubundaki öğrencilerin okullaşma oranının %100'e çıkarılması ile ilgili yürütülen faaliyetleri yerinde inceledi. Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden, idareci ve öğretmenlerle bir araya gelen YAŞAR; yürütülen faaliyetlerle ilgili bilgi aldıktan sonra tebrik ve teşekkürlerini ileterek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.