NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü başlayan yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü başlayan yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.  Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz "Sevgili öğrenciler, yaz dönemi kurslarımızda bir araya gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle burada sizlerle olarak kendi tatillerinden fedakarlık gösteren kıymetli öğretmenlerinize teşekkür ediyorum. Her zaman sizin iyiliğiniz düşünen ve en iyi yerlere gelmeniz için çalışan öğretmenlerinizin değerini bilin. Onların sözünden çıkmayın. Hazırlandığınız sınav için düzenli bir şekilde çalışın, gayret gösterin. İnanın sizden çok bizler ve aileleriniz sizin en iyi okullarda okumanızı isteriz. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz. Zaman hızlı geçiyor. O yüzden zamanınızı iyi değerlendirin. Öğretmenlerimizin rehberliğinde çalışırsanız inanın başaramayacağınız hiçbir şey yok.  Ben tekrar kurslarımızın hem ilimiz hem de ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, hizmetli, öğretmen ve okul idarecilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. " dedi.

08-07-202108-07-202108-07-202108-07-2021

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.