NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR Başarılı Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR Başarılı Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. Yıl Dönümü törenleri kapsamında Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün düzenlediği şiir yarışmasında Türkiye 1.'si olarak bizleri gururlandıran Niğde Şehit Fatih Özdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Reyhan Gül DİNÇEL'i ve Cumhuriyetimizin 100. Yılı konulu Türkiye geneli resim yarışmasında Türkiye 2.'si olarak bizleri gururlandıran Süleyman Fethi Ortaokulu öğrencisi Ayşe Eylül BOZOK'u makamında ağırladı.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR "Katıldığınız yarışmalarda Türkiye derecesi elde etmeniz bizi son derece gururlandırmıştır. Resim ve şiir alanlarında yeteneğinizin olduğu aşikar. Yeteneklerinizi çalışarak daha da geliştirmenizi tavsiye ediyorum. Başarınızda emeği geçen velilerimize ve öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Öğrencileri ödüllendiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

02-11-202302-11-202302-11-2023

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.