NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, Ahiler Kalkınma Ajansı Tarafından Finanse Edilen "Yapay Zeka Eğitimi" ne Katılan Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, 2023 Eğitim Vizyonu Kapsamında Müdürlüğümüz Tarafından Hazırlanan, Ahiler Kalkınma Ajansı Tarafından Finanse Edilen "Yapay Zeka Eğitimi" ne Katılan Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti.İstanbul Beykent Üniversitesinden Mühendislik Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Atınç YILMAZ tarafından verilen eğitime ilimizde görev yapan 25 öğretmen katıldı. Gerçekleştirilen eğitim ile hali hazırda yazılım konusunda belli seviyede yeterliliği olan öğretmenlerimizin donanımlarını daha da üst seviyeye çıkarmak amaçlanmış, katılımcı öğretmenlere üst düzey yapay zeka eğitimi verilmiştir.Niğde İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR katılımcılara "Özellikle tatil gününde gönüllü olarak burada olmalarının kendileri için çok değerli olduğunu ve öğretmenlerimizin kendilerini geliştirme adına gösterdiği fedekarlıkların ilimizin eğitim kalitesini arttırmada önemli bir rol oynayacağını" ifade ederek katılımcılara sertifikalarını takdim etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, Ahiler Kalkınma Ajansı Tarafından Finanse Edilen  24-01-202024-01-202024-01-202024-01-2020  

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.