NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Türkiye Derecesi Alan Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Ordu'da 23-24 Mart tarihlerinde düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Gençler-A Final müsabakalarında ilimizi temsil eden öğrenci ve öğretmenleri makamında ağırladı. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Türkiye Derecesi Alan Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Ordu'da 23-24 Mart tarihlerinde düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Gençler-A Final müsabakalarında ilimizi temsil eden öğrenci ve öğretmenleri makamında ağırladı.  Sporcu öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizi yetiştiren öğretmenlere de göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Başarının bir sonuç değil bir süreç olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü YAŞAR, çalışıp emek sarfedince başarının da peşinden geldiğini ifade ederek öğrencilere bu yolda devam etmelerini tavsiye etti. Öğrencileri ödüllendiren İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi   Hüdavend Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Havvanur ÜÇLER, Beden Eğitimi Öğretmenleri Canan BİRCAN ve Şehriban DEMİRTAŞ antrenörlüğünde Gençler-A Bilek Güreşi müsabakalarında sağ kolda Türkiye 3.'sü, sol kolda Türkiye 4.'sü olmuştur. Semanur ÜÇLER de sol kolda Türkiye 4.'sü olmuştur.

27-03-2024

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.