NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Nezihe Ve Tahsin Kitapçı İlkokulunu Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Nezihe Ve Tahsin Kitapçı İlkokulunu Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Nezihe Ve Tahsin Kitapçı İlkokulunu Ziyaret Etti.

Ziyarette Covid- 19 salgını sebebiyle alınan tedbirleri yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Bakanlığımız ve TSE tarafından hazırlanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu" kapsamında belirlenen tüm maddelere uyulmasını istedi.

Okul idarecileri ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR; "Bizim önceliğimiz geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığı ve çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizin sağlığıdır. Tedbirlere ne kadar uyarsak o kadar az etkileniriz. Hepimize düşen görev kurallara dikkat etmektir" dedi.

12-11-202012-11-202012-11-2020

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.