NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma (Genç Sada) Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödüllerini Takdim Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Halil İbrahim YAŞAR, Kuran-ı Kerim'i Güzel Okuma (Genç Sada) Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödüllerini Takdim Etti.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen , İlimiz İmam Hatip Lisesi öğrencileri arası Kuran-ı Kerim'i güzel okuma (Genç Sada) yarışmasında birinci  Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip  Lisesi  Öğrencisi Mahmut Sami SONGUR, ikinci Bor Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Ömer SAYIN, üçüncü ise Yeşilgölcük Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi Lokman Enes YILDIZ olmuşlar ve bu öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz  Halil İbrahim YAŞAR tarafından ödüllendirilmişlerdir.

İl Müdürümüz yaptığı konuşmada , insanların en hayırlılarının kuran ı öğrenen ve öğretenler olduğuna vurgu yaparak, öğrencilerin yaptıkları bu güzel işin önemine değindi. Bu tür yarışmaların devamını dileyerek, öğrencilere teşekkür etti , başarılar diledi.

25-06-202125-06-202125-06-202125-06-2021

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.