NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR Kodluyoruz Derneği İş Birliği ile Gerçekleştirilen Öğretmen Eğitimini Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR Kodluyoruz Derneği İş Birliği ile Gerçekleştirilen Öğretmen Eğitimini Ziyaret Etti.

Müdürlüğümüz ve Kodluyoruz Derneği iş birliği ve Microsoft desteği ile Yaratıcı Öğretmenler Programı kapsamında 2 gün süren eğitim düzenlendi.
Programı ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, " Sizleri;
Kutsal emanetlere ev sahipliği yapmış Anadolunun ilim ve irfan yuvası Ak medresenin zerafeti,
Zemheri ayazında göğsünden Gül çıkaran Gül Babanın Muhabbeti,
Adın senin Gaffar iken,
Ayb örtücü Settar iken,
Kime gidem sen var iken,
Cürmüm ile geldim sana. Diyerek Rab'bine yalvaran Niğdeli Mutasavvıf Ahmet Kuddusi Hazretlerinin nefesi,
Bir kurşunla 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren Şehidimiz Ömer Halisdemir'in kahramanca edasıyla hürmetle selamlıyor ve hoş geldiniz diyorum.

Kodluyoruz Derneği iş birliğiyle yaklaşık 3 yıldır hem öğrencilerimize hem de öğretmenlerimize yönelik online eğitimler düzenledik. Bugün yine Kodluyoruz Derneği iş birliğiyle hem ilimizden hem de diğer illerden öğretmenlerimizin katılımıyla 2 gün sürecek atölye çalışması gerçekleştiriyoruz. Öğretmenlerimizin teknolojik anlamda farklı eğitimlerle donanımlarını artırmaları, çağın gerektirdiği şartlara göre kendilerini geliştirmeleri bizi son derece memnun etmektedir. Tatil gününüzde fedakarlık yaparak bu eğitime katıldığınız için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum. Başta Kodluyoruz Derneği temsilcileri olmak üzere programın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor Hayırlı olması temenni ediyorum." dedi. 2 gün süren eğitim Niğde ve Nevşehir'den 55 öğretmenin katılımıyla tamamlandı.

31-10-202231-10-2022

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.