NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR Edikli KOP Millet Kıraathanesinin Açılış Merasimine Katıldı.

KOP İdaresi Başkanlığı tarafından sağlanan hibe desteği ile ilimize kazandırılan Edikli KOP Millet Kıraathanesinin açılış merasimi İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR Edikli KOP Millet Kıraathanesinin Açılış Merasimine Katıldı.

KOP İdaresi Başkanlığı tarafından KOP Okuyor Projesi kapsamında sağladığı hibe desteği ile ilimize kazandırılan Edikli KOP Millet Kıraathanesinin açılış merasimi gerçekleştirildi. Edikli Şehit İhsan Yarımkulak Ortaokulunda gerçekleştirilen açılış merasimine İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, Edikli Belediye Başkanı Ercan ŞAYHAN, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Açılış merasiminde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, "Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerine ulaşmak, Cumhurbaşkanımızın başlattığı okuryazarlık seferberliğine hizmet etmek amacıyla KOP İdaresi Başkanlığı hibesi ile gerçekleştirdiğimiz "Edikli KOP Millet Kıraathanesi" projesinin açılışı için toplanmış bulunuyoruz. İlimize  kazandırdığımız bu kütüphane ders saatlerinde öğrencilerimize hizmet verecek olup ders saatleri dışında da tüm belde halkımızın istifade edebileceği şekilde hazırlandı. Projenin yazılmasında ve uygulanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma, Edikli Belediye Başkanlığına ve KOP İdaresi Başkanlığına teşekkür ediyor, Millet Kıraathanemizin ilimiz ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Program İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR'ın öğretmen ve öğrencilerle sohbet etmesi ile son buldu.

07-02-202007-02-202007-02-202007-02-202007-02-2020

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.