NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Şehit Serdal Güneş Anadolu İmam Hatip Lisesi Ramazan Panayırını Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Şehit Serdal Güneş Anadolu İmam Hatip Lisesi Ramazan Panayırını Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Şehit Serdal Güneş Anadolu İmam Hatip Lisesinde Mübarek Ramazan ayının başlaması münasebeti ile düzenlenen Ramazan Panayırını ziyaret etti.Ramazanı anlamak, Ramazanı ruhuna uygun yaşamak ve Ramazan ayının öğrencilerde farkındalık oluşturmasını sağlamak için İHL Meslek Dersleri Öğretmeni Sümeyye Gül Abay tarafından Ramazan Panayırı düzenlendi. Panayırın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Şube Müdürü Ahmet ŞENEL, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Program öğrencilerin Kur'an-ı Kerim okuması ile başladı. Öğrencilerin yaptığı tiyatro gösterisi, İlahi dinletisi, yarışmalar ,Ramazan bilmeceleri ve davul çalarak söylediği  Ramazan manileri ile sona erdi. Daha sonra davetliler İHL. Meslek Dersleri Öğretmeni Sümeyye GÜL ABAY ve İngilizce Öğretmeni Kübra Doğan ALÇI tarafından hazırlanan Ramazan Sokağını gezdiler.

10-05-201910-05-201910-05-201910-05-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.