NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil İbrahim YAŞAR'ın Yıl Sonu Mesajı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil İbrahim YAŞAR'ın Yıl Sonu Mesajı.

Kıymetli Meslektaşlarım;

Geleceğimizin teminatı yavrularımızın hayata hazırlanması için gösterdiğiniz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızla bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. En büyük gücümüz olarak gördüğümüz sizlerin fedakarlığı ile bu cennet vatanı layık olduğu yere ulaştıracak nesilleri yetiştireceğimize inanıyorum. Şahsım ve tüm öğrencilerimiz adına her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyor, huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Değerli Velilerimiz; 

Evlatlarımızın başarılı oldukları kadar iyi bir insan olması ve nitelikli bir birey olarak yetişmesi de bizim için çok önemlidir. Çocuklarımızın olumlu davranış geliştirmelerinde ve kişilik gelişimlerinde sizlerin yaklaşımı çok önemlidir. Her çocuğun başarılı olacağı bir alan mutlaka vardır. Yaz tatili boyunca sosyal, sportif ve kültürel etkinliklere katılıp kendilerini geliştirmeleri için onları teşvik edelim. Okul döneminde öğretmenlerimizle iş birliği içerisinde hareket ederek sağladığınız desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. 

Sevgili Öğrenciler;

Eğitim-Öğretim dönemi boyunca göstermiş olduğunuz gayretli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Hayatınızın her döneminde hangi alanda olursa olsun başarılı olmak öncelikle buna inanmanızla ve gerekli çalışmaları yapmanızla mümkündür.  Çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, hedeflerinize ulaşmak için özgüveninizi hiç kaybetmeyin. Bizler de sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak ve hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olmak için bütün imkânlarımızla desteklemeye devam edeceğiz. Sizlerden yaz tatili süresince dinlenmenizin yanı sıra bol bol kitap okumanızı, ekranlardan uzak durmanızı, ilgi alanlarınızda araştırma yapıp öğrenmeye devam etmenizi istiyoruz. Bizler yaz kurslarımız ve etkinliklerimizle sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. İyi tatiller.

 

                                                                                                                                                                                                                                       Halil İbrahim YAŞAR

                                                                                                                                                                                                                                  Niğde İl Milli Eğitim Müdürü

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.