NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR TÜBİTAK Ortaokul Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finaline Katılan Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalinde İlimizi Temsil Eden Öğrencileri Makamında Ağırladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR TÜBİTAK Ortaokul Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finaline Katılan Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, bu yıl 12.´si düzenlenen TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında bölge finaline çağrılarak ilimizi temsil eden öğrencileri ve danışman öğretmenlerini makamında ağırladı.

26-29 Mart 2018 tarihlerinde Erciyes Üniversitesinde düzenlenen Bölge Finalinde Ulukışla Kurtuluş Ortaokulu öğrencileri Elif Yağmur YÜKSEL, Sevim Nursena UĞURLU, İclal DEMİR, Gülsüm ÖZALP,; Bor Asım Eren Ortaokulu öğrencileri Ege GÜNDEĞER ve Emir GÜNDEĞER; Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri Doğukan NEBİLİ, Efe GÜNDEĞER, Muhammet Muhsin KARKIN, Rabia OLGUN, Yağmur KARA, Şimal BİLTEKİN, Nehir GÜNEŞ, Ahmet Efe BAKIRCI, Toprak GÖBEL, Yiğit ERTAN, İdil EKİNAY; Mevlana Ortaokulu öğrencisi Çağatay ALİÇ hazırladıkları projelerle ilimizi temsil ettiler.

Yapılan jüri değerlendirmeleri sonucunda Değerler Eğitimi alanında Öğretmen Ahmet KILIÇ danışmanlığında Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Nehir GÜNEŞ 1. ,Kodlama alanında Öğretmen Cüneyt AKYOL danışmanlığında Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Ahmet Efe BAKIRCI 1., Fizik alanında Öğretmen Murat SAKARYA danışmanlığında Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Toprak GÖBEL 1., Tarih alanında Öğretmen Murat SAKARYA danışmanlığında Mevlana Ortaokulu öğrencisi Çağatay ALİÇ 1., Kodlama alanında Öğretmen Ertuğrul ÖZAR danışmanlığında Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Yiğit ERTAN 2., Fizik alanında Öğretmen Ertuğrul ÖZAR danışmanlığında Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi İdil EKİNAY 2., Değerler Eğitimi alanında Öğretmen Lokman KARA danışmanlığında Ulukışla Kurtuluş Ortaokulu öğrencileri Sevim Nursena UĞURLU ve Elif Yağmur YÜKSEL 2. olmuşlardır.

Öğrenciler ve öğretmenleri ile bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, "Öğrencilerimizin ülke çapında düzenlenen proje yarışmalarına katılarak yeni fikirler, yeni ürünler ortaya koymaları bizleri son derece memnun etmektedir. Geleceğimizin çok daha güzel olacağına olan inancımız, öğrencilerimizin başarılarını gördükçe her geçen gün artmaktadır. Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini bizlere yaşattığı gurur vesilesiyle tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´ın öğrencileri ödüllendirmesi ile son buldu.

13-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.