NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Şampiyon Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Şampiyon Öğrencileri Makamında Ağırladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Taekwondo şampiyonu öğrencileri makamında ağırladı. Atatürk Ortaokulu öğrencilerinden Nurefşan ŞAHİNER 47 kg´da ve Muhammed Ali DAMAR 49 kg´da il elemelerinde 1. oldular. 1-3 Mart 2019 tarihlerinde Gaziantep´te düzenlenen M.E.B. ortaokullar arası turnuvasında 1. olan öğrenciler ilimizi Konya´da yapılacak Türkiye geneli turnuvasında temsil edecekler.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, " Öncelikle başarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Sizi bu turnuvaya hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet ŞAHİNER´i de tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin sportif alanlarda, sanatsal alanlarda gösterdikleri başarılar bizi son derece memnun etmektedir. İstiyoruz ki tüm öğrencilerimiz bir spor dalıyla ilgilensin, bir müzik aleti ile çalabilsinler. Bu yönde çalışmalarımız da devam ediyor. Ben tekrar sizlerin yetişmesinde emeği geçen öğretmen, idareci ve velilerimize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

Öğrencileri çeşitli hediyelerle ödülendiren İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

14-03-201914-03-201914-03-201914-03-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.