NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Öğretmenler İle Söyleşi Programında Bir Araya Geldi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Dİn Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenleri İle Söyleşi Programında Bir Araya Geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Öğretmenler İle Söyleşi Programında Bir Araya Geldi.

“Kolaylaştırınız, zorlaştırmayınız; müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz” konulu söyleşide İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenleri ile bir araya geldi.

Şehit Kemal Tosun Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen söyleşi programının açılışında öğrenciler tarafından ney dinletisi sunuldu.
Alev ALATLI’nın “Yasal olan her şey Helal değildir.” konulu videosu izlendikten sonra İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR tarafından günümüz eğitiminde öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarına milli ve manevi değerlerimize uygun bir şekilde cevap verme konusunda bilgilendirme yapıldı. Çağın getirdiği her türlü yeniliğin milli ve manevi değerlerimize uygun bir şekilde öğrencilerimize kazandırılması konusunda yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunlara çözüm önerileri ile devam eden söyleşide İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, “Her öğrencinin gönlüne girilecek kapının öğretmenler tarafından bulunarak öncelikle öğrencilerin öğretmeni sevmeleri devamında da dersleri sevmeleri sağlanmalı, ihmal edeceğimiz, vazgeçeceğimiz bir öğrenci dahi yoktur. Sistemin dışında kalan öğrencilerin hem ailesine hem de bizlere bir vebal oluşturacağı bilinci ile hareket etmek gerekmektedir. Çalışmalarınızda başarılar dilerken her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek isterim” dedi.

Öğretmenler tarafından görüş ve önerilerin sunulması ile program son buldu.

28-03-201828-03-201828-03-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.