NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Evde Eğitim Gören Öğrenciye Evinde Karne Verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Evde Eğitim Gören Öğrenciye Evinde Karnesini Verdi
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Evde Eğitim Gören Öğrenciye Evinde Karne Verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR evde eğitim gören Şehit Fazıl Doğruöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümü 12. Sınıf öğrencisi Alperen KAYA´nın karnesini evinde verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Şube Müdürü Ahmet DEMİRCİ, Okul Müdürü Mahmut Koyuncu ve öğretmenlerin katıldığı karne ziyareti öğrenci ve ailesine duygusal anlar yaşattı.

Mezuniyet cübbesi de giydirilen Alperen KAYA ziyaretten oldukça memnun oldu. İl Milli Eğitim Müdürü YAŞAR, "2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılını tamamlamış bulunuyoruz. Bedensel engeli sebebiyle evde eğitim alan öğrencimiz Alperen´in karnesini evinde verelim istedik. Öncelikle annemiz olmak üzere öğrencimizin öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Öğrencimize eğitim hayatında başarılar diliyorum dedi. Takdir ve Onur Belgesi ile karnesini alan başarılı öğrenci Alperen KAYA’ya çeşitli hediyeler de verildi.

09-06-201709-06-201709-06-201709-06-2017

 

Daha çok fotoğraf için

 

     www.facebook.com/nigdeilmem  

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.