NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Evde Eğitim Gören Öğrencilere Evlerinde Karne Verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR evde eğitim gören öğrencilere evlerinde karne vererek öğrencilere karne hediyesi takdim etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Evde Eğitim Gören Öğrencilere Evlerinde Karne Verdi.

Müdürlüğümüz tarafından 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle okula devam edemeyen 35 öğrencimize evde eğitim verilmek üzere öğretmen görevlendirmesi yapılmış bulunmaktadır.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, 23 Nisan Havacılar Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Eda KAHRAMANER ve Behzat Ecemiş İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Yusuf Yaşar ÜSTÜNDAĞ´ı evlerinde ziyaret ederek karnelerini evlerinde takdim etti. Ziyaretlere İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Müdür Yardımcıları Ahmet Sinan ECER ve Fatih ALTAN, Şube Müdürü Ahmet DEMİRCİ, Okul Müdürleri Seyyar ERDİL ve Celalettin İNCE katıldı.

Okulda arkadaşları ile karne heyecanını yaşayamaması nedeniyle buruk geçirdikleri bu önemli günde İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´IN evlerine gelerek karnelerini ve hediyelerini takdim etmesi öğrencilerimizi ve ailelerini ziyadesiyle memnun etmiştir. 

Halil İbrahim YAŞAR karne verirken yaptığı  konuşmasında, " İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hiçbir öğrencimizi sistemin dışında bırakmıyoruz, çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle okula devam edemeyen öğrencilerimize öğretmen görevlendirerek evlerinde eğitim veriyoruz. Bugün evde eğitim alan 35 öğrencimizi temsilen 2 öğrencimize evlerinde karnelerini ve hediyelerini verelim istedik. Emeği geçen idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Ziyaretler İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´IN annelere çiçek takdim etmesi ile son buldu.

17-06-201617-06-201617-06-201617-06-2016

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.