NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Erasmus+ ve E-Twinning Proje Eğitimi Atölyesini Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Ar-Ge Proje Ekibi Tarafından Düzenlenen Erasmus+ ve E-Twinning Proje Atölyesini Ziyaret Ederek Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Erasmus+ ve E-Twinning Proje Eğitimi Atölyesini Ziyaret Etti.

Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi proje ekibi koordinesinde il genelinde görev yapan öğretmenlerden oluşan çalışma grubu Erasmus+ ve E-Twinning proje atölyesinde bir araya geldi. Erasmus+ projelerine yönelik başvuru hazırlayan proje ekipleri Ocak ve Şubat 2019 döneminde projelerini sisteme yükleyecekler. 

Proje atölyesinde devam eden eğitimi ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, "Kıymetli öğretmen arkadaşlarım, öncelikle emekleriniz ve özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Sizin desteğinizle bu yıl Avrupa Birliği projelerinde beklentilerimiz oldukça yüksek. Ar-Ge Birimi proje ekibimiz gerekli çalışmaları yapıyor. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak da daima yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Geçmiş yıllarda da proje döngüsü eğitimleri yapıldı ancak bu çalışmanın farkı atölye olmasıdır. Burada eğitimin yanında proje içeriğini de birlikte oluşturuyorsunuz. İnanıyorum ki çalışmalarınız karşılığını bulacaktır. 7 gün 24 saat Ar-Ge birimimizden destek alabilirsiniz. Tekrar emekleriniz için teşekkür eder ilimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temmenni ederim." dedi.

 Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Halil İbrahim YAŞAR proje içerikleri hakkında bilgi aldı. 

28-11-201828-11-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.