NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Erasmus Günleri Proje Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi.

Erasmus Günleri Kapsamında Proje Sergisinin Açılışı Gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Erasmus Günleri Proje Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Niğde Öğretmenevinde 10,11 ve 12 Ekim 2019 günlerinde devam edecek Erasmus günleri proje sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Erasmus günleri kapsamında ilimizde son 2 yılda yürütülen Erasmus+ ve eTwinning projelerinde yapılan çalışmalar Niğde Öğretmenevinde sergilendi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR açılışın ardından eTwinning'de başarılı proje yürüten öğretmen ve kurumlara Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi belgelerini takdim etti. Programın açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, "İlimizde son 2 yılda yürütülen Erasmus+ ve eTwinning projelerinin diğer öğretmen ve öğrencilerimize örnek teşkil etmesi amacıyla Erasmus günleri kapsamında sergimizin açılışını gerçekleştirdik. AB ve yerel ölçekte düzenlenen proje sayımızın artması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün burada uygulanan projeleri göreceğiz. Umuyorum ki bu sergiyi ziyaret eden öğretmen ve öğrencilerimizin de proje hazırlamaya olan istekleri artacaktır. Ayrıca bugün eTwinning'de yürüttükleri projelerle Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi belgelerini de öğretmen ve kurumlarımıza takdim ettik. Ben serginin hazırlanmasında ve projelerin yürütülmesinde emeği geçen tüm öğretmen ve idarcilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Pogramın devamında İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR ve katılımcılar proje standlarını ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerden projeleri hakkında bilgi aldı.

11-10-201911-10-201911-10-201911-10-2019

 

 

 

 

Daha çok fotoğraf için  

     www.facebook.com/nigdeilmem 

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.