NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hz. Muhammed (S.A.V.) ´in Eğitimciliği Konferansı Düzenlendi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Yılmaz ÇELİK´in Konuşmacı Olarak Katıldığı Hz. Muhammed (S.A.V)´in Eğitimciliği Konferansı Düzenlendi.
Hz. Muhammed (S.A.V.) ´in Eğitimciliği Konferansı Düzenlendi.

Niğde genelinde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İmam Hatip Meslek Dersleri Öğretmenlerinin katıldığı Hz. Muhammed (S.A.V)´in Eğitimciliği konferansı düzenlendi. Niğde İl Kültür Merkezi Salonunda düzenlenen konferansta konuşmacı olarak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Yılmaz ÇELİK yer aldı.

Öncelikle Mekke´deki cahilî ortamda Peygamberimizin gerçekleştirdiği inkılaptan bahseden Dr. Yılmaz ÇELİK, Peygamberimizin teoriden ziyade pratiğe önem verdiğini vurguladı. Peygamberimizin insan eğitiminde kullandığı temel yöntemleri maddeler halinde sıralayan ÇELİK, öğretmenlere önerileri ve kitap tavsiyeleri ile konuşmasını tamamladı. 

Program günün anısına Dr. Yılmaz ÇELİK‘e plaket takdimi ile son buldu.

 03-05-201803-05-201803-05-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.