NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi-2 Projesi Toplantısı Düzenlendi.

Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi-2 Projesi Kapsamında 2 Gün Süren Toplantı İlimizde Düzenlendi.
Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi-2 Projesi Toplantısı Düzenlendi.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanında yürütülen Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi-2 Projesi, operasyon faydalanıcısı Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü iş birliğinde 20 Ocak 2016 tarihinden itibaren uygulanmaktadır. Proje kapsamında diğer illerde düzenlenen eğitimlere ilimizde görevli öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz katılım sağladılar.

Toplantı Grand Otelde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet Sinan ECER, Şube Müdürü Sezai DEMİRHAN ve Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Adem ERTUĞRUL, yönetici ve öğretmenlerin katılımıyla düzenlendi. Açılış konuşmasını yapan Şube Müdürü Adem ERTUĞRUL yaptığı konuşmada, "Değerli Katılımcılar,  Ülkemizde Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi-2 Projesi kapsamında Niğde İl Eylem Taslak Planının yazılması gerçekleştirilmiştir. Söz konusu projeye ait iş tanımının devamı olan faaliyetler içerisinde yer alan Web tabanlı HBÖ Rehberliği ve Öz Değerlendirme konularını değerlendirmek üzere İlimizde düzenlenen bu iki günlük eğitim çalışmaların 101 katılımcı ile gerçekleştirilmesini sağlayan proje koordinatörleri Öner DOĞAN ve Durali BERGAMA beylere ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, çalışmaların hayırlı uğurlu ve başarılı olmasını dilerim." Dedi.

Eğitimler yönetici ve öğretmenlerin soru öneri ve görüşleri alınarak başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

16-06-201716-06-201716-06-2017

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.