NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güncellenen Müfredat Programları Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

Güncellenen Müfredat Programları Tanıtım Toplantısı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanı Zeki TUMAN´ın da katılımıyla düzenlendi.
Güncellenen Müfredat Programları Tanıtım Toplantısı Düzenlendi.

Güncellenen Müfredat Programları tanıtım toplantısı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanı Zeki TUMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve  Formatör Öğretmenlerin katılımıyla Elma Şekeri Toplantı Salonunda düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´ın yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantı Elektronik Eğitim İçerikleri Daire Başkanı Zeki TUMAN´ın selamlama konuşmaları ile devam etti. 

Toplantının ikinci bölümünde Şube Müdürü Sezai DEMİRHAN´ın formatör öğretmenlere müfredat programlarının öğretmenlere tanıtımı için hazırlanan uygulama takvimi konusunda bilgi aktarımı yer aldı. Altunhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet SAYAR tarafından müfredat programlarının hazırlanma süreci ile ilgili sunumu ile toplantı son buldu. 

05-09-201705-09-201705-09-2017

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.