NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Değerlendirme ve İstişare Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Başkanlığında Düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, İlçe Milli Eğitim ve Merkez İlçe Kurum Müdürleri İle Bir Araya Geldi.
Genel Değerlendirme ve İstişare Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR Başkanlığında Düzenlendi.

Genel değerlendirme ve istişare toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri, il milli eğitim müdür yardımcıları, il milli eğitim şube müdürleri ve kurum müdürlerinin katılımıyla Elma Şekeri Anaokulu Toplantı Salonunda düzenlendi.

Toplantının açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR "Öncelikle hepinize yaptığınız çalışmalar ve gösterdiğiniz gayretten ötürü teşekkür ediyorum. Son zamanlarda ilimizde eğitim adına güzel çalışmalar gerçekleştiriliyor. Emeği geçen idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür eder şimdiden Öğretmenler Günü´nüzü kutlarım. İlimizin eğitim kalitesini daha da artıracak yeni projelerin her zaman destekçisi olacağımızı bilmenizi isterim." dedi.

Toplantıda Cumhurbaşkanımızın Eşleri Sayın Emine ERDOĞAN´ın himayelerinde başlatılan "Sıfır Atık" Projesi kapsamında yapılacak çalışmalar, Engelli Dostu Şehir Projesi ve Tübitak Projelerine katılım gibi çeşitli gündem maddeleri görüşüldü.

23-11-201823-11-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.