NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Niğde'ye gelişinin 89. yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Niğde'ye gelişinin 89. yıl dönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Niğde'ye gelişinin 89. yıl dönümü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenlendi. Yapılan törene Niğde Valisi Sayın Mustafa KOÇ, AK Parti Niğde Milletvekili Sayın Yavuz ERGUN, AK Parti Milletvekili Sayın Selim GÜLTEKİN, Niğde Belediye Başkanı Sayın Emrah ÖZDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, protokol mensupları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna Niğde Valisi Sayın Mustafa KOÇ ve Belediye Başkanı Sayın Emrah ÖZDEMİR'in çelenk sunması ile başlayan törende, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Günün anlam ve önemine yönelik konuşmayı Belediye Başkanı Sayın Emrah ÖZDEMİR gerçekleştirdi. Yapılan konuşmanın ardından Valimiz Sayın Mustafa KOÇ ve protokol üyeleri Niğde Kültür Merkezinde düzenlenen 'Atatürk ve Niğde' konulu fotoğraf sergisinin açılışını yaparak sergiyi gezdiler. Burada Şeref Defterini de imzalayan Sayın Valimiz Mustafa KOÇ Şeref Defterine günün anlam ve önemine dair yazı yazdı. Program sona erdi. 05-02-202305-02-202305-02-2023

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.