NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eylül 2015 Atamasında İlimize Atanan Öğretmenlere Uyum Eğitimi Verildi

Eylül 2015 Öğretmen Atamasında İlimize Atanan Öğretmenlere Uyum Eğitimi Semineri Verildi.
Eylül 2015 Atamasında İlimize Atanan Öğretmenlere Uyum Eğitimi Verildi

       Milli Eğitim Bakanlığının 2015 Eylül Öğretmen atamasında ilimize atanan öğretmenlere 10.10.2015 günü Uyum Eğitimi Semineri verildi. Seminerin ilk bölümünde Müdürlüğümüz toplantı salonunda atamadan sorumlu Şube Müdürümüz Ahmet ŞENEL tarafından seminer verilerek ilimizi tanıtan video izlendi. İkinci bölümde ise aday öğretmenlerimize Roma Havuzu, Tyana Su Kemerleri ve Niğde Kalesi gezdirilerek ilimizin tarihi ve turistik yerlerinin tanıtımı yapıldı. Program İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´ın da katıldığı Niğde Öğretmenevindeki yemekle son buldu. Yemekte konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR; "Sevgili arkadaşlar hepiniz ilimize hoş geldiniz. Çok taze bilgilerle mesleğe başlamış bulunmaktasınız. Bilgilerinizi daima güncel tutmanızı, kendinizi alanınızda yetiştirmenizi tavsiye ediyorum. İyi bir öğretmen olunuz, alanınızda uzmanlaşırsanız iyi bir öğretmen, alanınız dışında da bilgi sahibi olursanız aydın olursunuz.  

       İlimizin üniversite sınavındaki başarılarını TEOG´da da yakalamak için çalışıyoruz. sizlerin de bu konuda gayret göstereceğinizden eminim. Öğrencilerinizi iyi tanıyın, onları sevin. Emin olun ki onlar da sizleri anne babalarından daha çok seveceklerdir. Kimseyi örnek almayın örnek olmaya çalışın. Yapacağınız meslek diğer mesleklerden farklı olarak her alanda örnek olmayı gerektiren bir meslektir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. ihtiyaç duyduğunuz her zaman bize ulaşabilirsiniz. Her konuda yardımcı olacağımızı bilmenizi isterim.Atamanızı Allah hayırlı eylesin". Dedi.  

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.