NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERDEM Destek 2021 Programı Projesinde Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Melikşah İmam Hatip Ortaokullarımızın Projeleri Desteklenmeye Hak Kazandı.

ERDEM Destek 2021 Programı Projesinde Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Melikşah İmam Hatip Ortaokullarımızın Projeleri Desteklenmeye Hak Kazandı.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, Anadolu imam hatip lisesi ve imam hatip ortaokullarında öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla yürütülen "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2021 Programı" proje başvuruları sonuçlandı.

ERDEM Destek 2021 programına okullardan yoğun ilgi gösterildi. Destek Programı kapsamında 1.108 imam hatip okul başvuru yaptı.

Destek programına başvuru yapan 1.108 proje arasından yapılan değerlendirmeler sonucunda, mevcut bütçe imkânları çerçevesinde 137 proje hibe desteği almaya hak kazandı.

İlimizden de Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinin Benim Kanalım Benim Dijital Dünyam isimli projesi  ve Melikşah İmam Hatip Ortaokulumuzun Daha Merhametli Duyarlı Bir Nesil İçin El Ele projesi porje başı 24 bin tl destek almaya hak kazandı.

Destek Programına başvuran okullarımıza teşekkür eder, projeleri kabul edilen okullarımıza çalışmalarında başarılar dileriz.

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.