NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Yönetici Gelişim Programı Nisan 2019 Toplantısı Gerçekleştirildi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Yönetici Gelişim Programı Nisan 2019 Toplantısı Gerçekleştirildi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) faaliyetleri kapsamında İl Müdürlüğümüz koordinesinde hazırlanan Nisan 2019 Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) çerçevesinde il genelinde bulunan imam hatip okulları idarecileri ile 24 Nisan 2019 Çarşamba günü Saat: 10:30’ da Karaatlı Fatma Cuma Ali Yılmaz İmam Hatip Ortaokulunda bir araya gelindi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa KIZILKAYA başkanlığında yapılan programda Karaatlı Fatma Cuma Ali Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ersin BOZKUŞ tarafından okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı; Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Mehmet Emin KAPLAN tarafından da Din Öğretimi Genel Müdürlüğü internet sitelerinin incelenmesi, http://dinogretimiokullar.meb.gov.tr/ adresinde okulların iyi örneklerinin ayrıntıları ve değerlendirilmesi, eğitimin niteliğini geliştirmede Kalite Takip Sistemi uygulamasının yeri, önemi ve değerlendirilmesi konulu sunum gerçekleştirildi.

 Ayrıca, Şube Müdürü Mustafa KIZILKAYA tarafından okul tanıtımları hakkında idarecilerimize yönelik bilgilendirmeler yapıldı.

26-04-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.