NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikası Teslim Töreni Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil ibrahim YAŞAR ve İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan DEĞİRMECİOĞLU´nun Katılımlarıyla Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikaları Düzenlenen Törenle Dağıtıldı.
Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikası Teslim Töreni Yapıldı.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikaları sahiplerini buldu. İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, İl Sağlık Müdürü Ertan DEĞİRMENCİOĞLU ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halis ERÇATIM´ın katılımıyla Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikaları törenle teslim edildi. Programın açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR " Bugün burada İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı denetimler sonucunda Beyaz Bayrak Sertifikası almaya hak kazanan okullarımıza ve Beyaz Bayrak Sertifikasının ikinci basamağı olan Beslenme Dostu Okul Sertifikalarının teslimini yapacağız. Temizlik ve hijyen konusuna azami derecede önem veriyoruz. Öğrencilerimizin temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları en büyük önceliğimiz. Bugün 57 okulumuza Beyaz Bayrak Sertifikası, 22 okulumuza da Beslenme Dostu Okul Sertifikası veriyoruz. Temenni ediyorum ki tüm okullarımızın Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifikası olsun. Bu konuda emek sarfeden tüm mesai arkadaşlarıma ve İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ediyorum." dedi.

Sertifikaların teslimi ile program son buldu.

06-04-201806-04-201806-04-2018

 

Daha çok fotoğraf için

www.facebook.com/nigdeilmem

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.