NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlık Temsilcilerimiz İlimizde Öğretmenlerimizle Buluştu.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet SÜRMELİ ve Şube Müdürleri Özcan TEKGÜL ile Hamza GÜRBÜZ ilimizi ziyaret ederek öğretmenlerle buluştu.
Bakanlık Temsilcilerimiz İlimizde Öğretmenlerimizle Buluştu.

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet SÜRMELİ ve Şube Müdürleri Özcan TEKGÜL ile Hamza GÜRBÜZ ilimizi ziyaret ederek öğretmenlerle buluştu. İl Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Milli Eğitim Şube Müdürleri ile yapılan toplantıyla başlayan ziyaret bazı okullarımızda öğretmen buluşmalarıyla devam etti.

Yapılan okul ziyaretlerinde Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK´un öğretmenlere selamlarını ileterek sözlerine başlayan Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet SÜRMELİ, "Kıymetli hocalarım hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni eğitim-öğretim yılının 2. gününde sizlerle bir araya gelmek, Sayın Bakanımızın öğretmenlerimizin görüşlerine verdiği değer sebebiyle varsa bakanlığımızdan istediğiniz taleplerinizi almak için buradayız. Sizlerden gelen talep ve önerileri ilgili daire başkanlıklarına, genel müdürlüklerine ileterek sayın bakanımızın riyasetinde çözülmesi için çalışacağız." dedi. Öğretmenlerin talep ve önerilerinin görüşülmesi ile okul ziyaretleri son buldu.

Son olarak ilimizin kanaat önderleri ile görüşerek gündeme ilişikin görüş alışverişinde bulunulmasıyla ziyaret sona erdi.

18-09-201818-09-201818-09-201818-09-2018

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.