NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi Tarık BUĞRA İl Paneli Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ'nün Katılımıyla Düzenlendi.

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi Tarık BUĞRA İl Paneli Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ'nün Katılımıyla Düzenlendi.

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi kapsamında Tarık BUĞRA il paneli Niğde Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlendi. Panele Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ, Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem ÇİFÇİBAŞI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim YAŞAR, protokol mensupları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz programın açılışında yaptığı konuşmada "Anadolu Mektebi Yazar Okumaları projesine Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2017 yılında dahil olduk. Geçtiğimiz yıllarda Tarık BUĞRA, Mustafa KUTLU ve Cengiz AYTMATOV il panelleri gerçekleştirdik. İlimizde 14 okulda bu faaliyeti gerçekleştiriyoruz. 150'ye yakın öğrenci grubu ile gönüllülük esasına dayanan ve mezun vermeyen tek mektep olan Anadolu Mektebi faaliyetlerine desteklerimiz sürecektir.  Bugün okumalarını gerçekleştirmiş olan birbirinden değerli öğrencilerimizle Tarık BUĞRA il paneli düzenliyoruz. Programın ilimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ Beyefendiye ve  emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum." dedi. 
Panel öğrencilerin sunumları ile devam etti. Prof. Dr. Sami GÜÇLÜ'nün öğrencilerle yaptığı değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

22-05-202422-05-202422-05-202422-05-2024

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.